Aspekta Trading s.r.o.

Rokycanská 64, 312 00 Plzeň

recepce tel: 377 260 122

asistenční linka: +420 777 121 323

email: hyundai@aspekta.cz

Otevřeno: pondělí až pátek 8 - 18 hodin

                sobota               9 - 12 hodin

 

     
Vedoucí prodeje
Martin Švehla

 +420 773 797 709

svehla@aspekta.cz

Prodejce nové vozy

Antonín Pfeifer

     +420 778 418 787

pfeifer@aspekta.cz

Prodejce nové vozy

Petr Požár

+420 778 458 862

pozar@aspekta.cz

Asistentka prodeje

Martina Štípková

 +420 377 260 122

stipkova@aspekta.cz

Fleetový prodej

Vedoucí fleetového prodeje

Dominik Kraus

+420 778 966 026

kraus@aspekta.cz

Asistentka fleetového prodeje

Adéla Kepková

+420 773 796 253

kepkova@aspekta.cz

Prodej ojetých a referenčních vozů

   

Vedoucí prodeje

Jakub Grof

 +420 775 858 188

grof@aspekta.cz

Asistent prodeje

Daniel Šalom

 +420 771 291 635

salom@aspekta.cz

Hyundai servis

   

Vedoucí servisu Hyundai

Pavel strnad

+ 420 773 744 079

strnad@aspekta.cz

Servisní poradce - garance

Jaroslav Král

 +420 775 422 892

kral@aspekta.cz

Servisní poradce

Radek košan

 +420 770 170 327

kosan@aspekta.cz

Servisní poradce

Vítězslav Murka

 +420 776 082 098

murka@aspekta.cz

Servisní poradce - nehody

Andrea Procházková

 +420 776 397 674

prochazkova@aspekta.cz

Ekonomka servisu

Lenka Pešíková

 +420 377 260 122

pesikova@aspekta.cz

Ekonomka servisu

Soňa Kašparová

 +420 377 260 122

kasparova@aspekta.cz

Ekonomka servisu

Petra Veselá

            +420 377 260 122          

vesela@aspekta.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství

Ing. Martin Němeček

+420 775 868 970

nemecek@aspekta.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství

Jaroslav Hrubý 

+420 778 972 188 hruby@aspekta.cz

 

Vedení společnosti                 

 

 

 

 

 

 

Generální ředitel

Jiří Pertlíček    

+420 777 121 323

pertlicekj@aspekta.cz

Obchodní ředitel

Petr Makovec

+420 730 590 707

makovec@aspekta.cz

Finanční ředitelka

Ing. Vendula Vítovcová

+420 731 249 079 

vitovcova@aspekta.cz

Marketing

Michaela Pascherová

+420 773 698 383

pascherova@aspekta.cz


 


Kontaktní formulář

Údaje označené * jsou povinné

Souhlas se zasíláním obchodních sdělení

Personalizace Vašich zážitků s Hyundai