Historie společnosti ASPEKTA Trading s.r.o.

Společnost ASPEKTA Trading s.r.o. je rodinnou firmou zakládající si na osobním přístupu ke každému zákazníkovi. Autorizovaným prodejem a servisem vozidel se zabývá již bezmála 31 let. Firma byla založena na počátku roku 1990, stala se prvním autorizovaným prodejcem a servisem vozidel Mazda v České republice a od té doby stále zdokonaluje a rozšiřujé své služby. Milníkem se stal rok 1997, kdy se společnost přestěhovala do nově postaveného motoristického areálu na Rokycanské třídě 64 v Plzni. 

Další důležitý krok v rozvoji společnosti nastal v červnu roku 2012, kdy se společnost stala autorizovaným prodejcem a servisem vozů značky HYUNDAI v Plzni. Prodejní plocha přes 500m2 dovoluje vystavení celé modelové řady značky Hyundai. Dvoupatrový servis nabízí kompletní služby, tedy mechanickou i klempířskou dílnu a také lakovnu.

Každý zákazník při nákupu obdrží zákaznickou kartu ASPEKTA Family, která přináší řadu výhod nejen pro jeho vůz ale i pro něj.

V motoristickém areálu ASPEKTA na Rokycanské třídě najdete vedle prodeje a servisu vozidel HYUNDAI  a MAZDA, benzinovou čerpací stanici, ruční mytí automobilů, prodej tuningových doplňků, pneuservis.

Přijďte k nám a staňte se také spokojeným zákazníkem naší ASPEKTA Family!

 

Námi nabízené služby:

   - prodej nových vozů HYUNDAI
   - testovací jízdy
   - prodej referenčních a ojetých vozů
   - výkup vozů na protiúčet
   - prodej originálních doplňků a příslušenství
   - zprostředkování finacování vozu 
   - zprostředkování pojištění vozu
   - poradenství v oblasti vozového parku
   - individuální přístup
   - Hyundai FLEET program s fleetovým specialitou - naše společnost byla v roce 2014 oceněna cenou HYUNDAI GENESIS AWARD za nejlepší pokrok v oblasti fleet
   - komplexní záruční i pozáruční servis
   - kondiční prohlídky vozu
   - náhradní vůz do dobu opravy Vašeho vozu
   - příprava vozu a zařízení STK
   - prodej náhradních dílů